Time/Result | Date | Away | Home | Location | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Final |
Nov. 17, 2023 @ 8:00 PM |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
20 |
Preeceville Pats PRE
NORTH |
0 | Preeceville Skating Arena |
RS |
|||
Final |
Nov. 18, 2023 @ 8:00 PM |
Rocanville Tigers ROC
SOUTH |
7 |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
6 | Judith Ungar Memorial Arena - Theodore |
RS |
|||
Final |
Dec. 1, 2023 @ 8:30 PM |
Cote Selects COTE
NORTH |
6 |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
8 | Judith Ungar Memorial Arena - Theodore |
RS |
|||
Final |
Dec. 2, 2023 @ 8:00 PM |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
4 |
Swan Valley Axemen SV
NORTH |
1 | Minitonas & District Arena |
RS |
|||
Final |
Dec. 9, 2023 @ 8:00 PM |
Preeceville Pats PRE
NORTH |
1 |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
15 | Judith Ungar Memorial Arena - Theodore |
RS |
|||
Final |
Dec. 15, 2023 @ 8:00 PM |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
5 |
Langenburg Warriors LANG
SOUTH |
3 | Langenburg Remax Arena |
RS |
|||
Final |
Dec. 16, 2023 @ 8:00 PM |
Canora Cobras CAN
NORTH |
4 |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
3 | Judith Ungar Memorial Arena - Theodore |
RS |
|||
Final |
Jan. 7, 2024 @ 3:00 PM |
Ituna Avalanche ITU
SOUTH |
1 |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
8 | Judith Ungar Memorial Arena - Theodore |
RS |
|||
Game location changed to Kamsack | ||||||||||
Final |
Jan. 12, 2024 @ 8:15 PM |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
10 |
Cote Selects COTE
NORTH |
4 | Broda Sportsplex |
RS |
|||
Final |
Jan. 13, 2024 @ 8:00 PM |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
1 |
Rocanville Tigers ROC
SOUTH |
5 | Rocanville Skating Rink |
RS |
|||
Final |
Jan. 21, 2024 @ 3:00 PM |
Churchbridge Imperials CHU
SOUTH |
0 |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
6 | Judith Ungar Memorial Arena - Theodore |
RS |
|||
Final |
Jan. 26, 2024 @ 8:30 PM |
Swan Valley Axemen SV
NORTH |
2 |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
10 | Judith Ungar Memorial Arena - Theodore |
RS |
|||
Final |
Jan. 27, 2024 @ 8:00 PM |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
4 |
Wapella Blackhawks WBHK
SOUTH |
1 | Wapella Arena |
RS |
|||
Final |
Feb. 3, 2024 @ 7:00 PM |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
2 |
Canora Cobras CAN
NORTH |
5 | Canora Civic Centre |
RS |
|||
Final |
Feb. 8, 2024 @ 8:30 PM |
Swan Valley Axemen SV
NORTH |
6 |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
3 | Judith Ungar Memorial Arena - Theodore |
PO |
|||
Final |
Feb. 19, 2024 @ 3:00 PM |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
6 |
Swan Valley Axemen SV
NORTH |
4 | Minitonas & District Arena |
PO |
|||
Final |
Feb. 23, 2024 @ 8:30 PM |
Swan Valley Axemen SV
NORTH |
7 |
Theodore Buffalos THEO
NORTH |
2 | Judith Ungar Memorial Arena - Theodore |
PO |